Audio

Kacaki - Rrajt E Thella (diss O.t.r)  (Feat. Fakkti)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/05/2009

2009-05-10T20:37:17


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rrajt E Thella (diss O.t.r)" kënduar nga Kacaki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kacaki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kacaki: