Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kacaki - Atentatorat (diss Otr)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Atentatorat (diss Otr)".
3. Video është e këngës "Atentatorat (diss Otr)", por nuk këndohet nga Kacaki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kacaki - Atentatorat (diss Otr)  (Feat. Trouble)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

27/02/2010

2010-02-27T14:26:01+00:00yeeeee...

Ilegal aka Kacaki..my broo trouble..BANDA BUTUESI.

pjs.1
A po i she ndhom t'burrnis..
Djemt e malsis..
Inati deri nfyt o ja u q*** robt e shpis
Tradit me t'alltis me marr nshej e me gjuu..
Pa lidhje tuj gjyky kallzom cka k** di x mu..
Se mu mthojn ilegal tollovi nkrejt Tiranen..
Ai tipi shkredhe nane x ni kang me Rozanen..
E dikur gjinja skn nevoj navigator..
Hala rrepin ndor pa perdor televizor..
E ms em thuj jm p** nane se ti Q* tana gjasat..
Thirri krejt shoqet hajde me mi mar xmasat..
Thuj edhe mamit kacaki ka dal naksion..
Armiqt e mi prej tute kan fillu prostitucion..
Se nuk ka Double g as insekta t'k**..
O shoki e sheh veten si ai p** otr-it,..
E tparen her nkry bo vizit te doktori..
Kur vje puna me gju Kacaki Atentatori

Ref..
Ja kem zanat me pushtu termet mbi qytet..
Se p** sikur ti i kem dhan zemer vet..
Po masi je ka e lyp p** qe merre famen..
Se njerzve sikur ti duhet me ja shkerdhy nanen..

Pjs 2..

Nejta boll n'distanc tash ju zuna nflagranc..
Shtroja jem e kuqe bonu gati n'ambulanc..
Nuk ki dit mu sqaru nuk ki dal qashi burri..
Ta ka cu ni selam qyku djal Bajram Curri..
Ju futem nzon..N'dor situaten..
Kaliber i ran mos mu sill bash shum naten..
Ta q* disfaten kena le me vdek..
Jo po thon sbo me ne po hala kush nuk na ka prek..
Se i kena senet shoqnia dhipaa arm lek rrep silem me dhipa..
Ktu bahet rrepi rritet hashashi pihet pa limit shoki ktu kerset kallashi...
Ti bo shkarravina lufto kot x fitore qishtu kur cohesh pesh na ta vjedhim dashnoren..
Cou e kqyre oren ku ke met o budall..
Se ta jep plum nball me ba me mdal xball..

Ref..
Ja kem zanat me sundu termet mbi qytet..
Se p** sikur ti i kem dhan zemer vet..
Po masi je ka e lyp p** qe merre famen..
Se njerzve sikur ti duhet me jau shkerdhy nanen..:))


Ky tekst u dërgua nga ....
Më Shumë Këngë Nga Kacaki:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet