Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kacaki - Banda B.u.t.u.e.s.i  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

05/06/2010

2010-06-05T17:51:29+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Banda B.u.t.u.e.s.i" kënduar nga Kacaki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kacaki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kacaki:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet