Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Kacaki - Everywere We Go  (Feat. Lil Ami)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/02/2012

2012-02-22T11:51:20

Featuring

Lil AmiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Everywere We Go" kënduar nga Kacaki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kacaki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kacaki:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet