Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Albboy - Simbol Shqiptar  (Feat. Kacaki, JKN, Doppio O & Baca Eb Producer)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

30/11/2010

2010-11-30T21:06:59+00:00

Featuring

Doppio-O

Featuring

JKNKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Simbol Shqiptar" kënduar nga Albboy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Albboy i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kacaki:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet