Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kacaki - Shkurt Hesapi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkurt Hesapi".
3. Video është e këngës "Shkurt Hesapi", por nuk këndohet nga Kacaki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kacaki - Shkurt Hesapi  (Feat. Eleminimi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Eleminimi

04/08/2012

2012-08-04T17:12:36+00:0010 vjet bohen nrep jem rroja e themelit
ki gjet tash koqe ty ju fut nbeth rebelit
po me kto gjona nuk thom jom gabim
pa thjesht e pa sqarim vi tjap eliminim (FUCK)
i bon ti doza me bo ekzekutime
munohesh me helmu po sdin me bo pickime
sa fansa tkarit si ti na u kan shit
KACAKI sja u ka rras se per qet pun so korit
e na bon skena t`huja
i ha fjalt si gruja
qdo njonit shko e thujja
pjesen mir lujaa
Dashnii vlla per ty rri me mu hiqu atij
kjo nuk osht aftesi po osht thjesht padrejtesi
une e di ti e din e dim na te ton
se nuk je kerkushi e kerkush ski mu kon
sa gjaku bohet ne ondrren ton e thojn ruju prej hasmit
Don me dit kush ta bon qai qe perfiton prej rastit

Ref 2X

Kjo dashni a shoqni e pat me kaq
kjo kong i sqaroj gjonat e ta mbyllim me qekaq
nese ki diqka tjeter me thon ti hajde thunaa
jem gatshem ftyr per ftyr e pluma per pluma

Po per shokt e tu e kem dit po se kem prit prej teje
Jom qudit qe vllau jon lun me shokt nvend tmeje
Shpesh her tkem dhon leje edhe pse e ki mush kupen
ki kujtu se me na sha neve para tyne duken
po neve nuk na hupen tmirat qe ti dham
e ti e pshtyve buken e ty tkoft haram
e rrugen qe e nisem prej dites qe jem njoft
kem bo per njoni-tjetrit tham dashnia mbizotroft VLLA
Ashtu koft tham si vllai vllait ti dham msimet e jetes
Si Skenderbeu Hamzait
E krishtit e allahit sot po i boj thirrje
qe me pas mshir se kush e pat me hile
ai vet e lypi ai ngat na hypi une i njoh rrenat
Po me tverteta lypi
e ait mos ta nin ti perfito prej shoqnis
se djemt e BUTUESIS ala jon djemt e ndershmeris

Ref 2X

Kjo dashni a shoqni e pat me kaq
kjo kong i sqaroj gjonat e ta mbyllim me qekaq
nese ki diqka tjeter me thon ti hajde thunaa
jem gatshem ftyr per ftyr e pluma per pluma

Eliminimi Verse:

Ni eliminim e ka fal nona e nuk bon sa t`jet kjo tok
e ka vllaznin e beses se lojn nrrug kush e shan nket bot
ma tfortit e tfortve djem BUTUESIE na jena rrit si gangstera
Sjena rrit me shkije
Ti KOBER kallxove veten se nshpirt e ki tradhtin
sa do ta kesh urrejtjen sun e ndan vllaznin
na shat ELEMINIMIN qetash merr vesh shpjegimin
dhipat ndrroni drejtimin se nder ja u ndrrojm kufinin

Ref 2X

Kjo dashni a shoqni e pat me kaq
kjo kong i sqaroj gjonat e ta mbyllim me qekaq
nese ki diqka tjeter me thon ti hajde thunaa
jem gatshem ftyr per ftyr e pluma per pluma


Ky tekst u dërgua nga The Fl3xxor
Më Shumë Këngë Nga Kacaki:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet