Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kacho - We Keep Comming Back

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "We Keep Comming Back".
3. Video është e këngës "We Keep Comming Back", por nuk këndohet nga Kacho.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kacho - We Keep Comming Back  (Feat. WhoBrave)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

WhoBrave

26/10/2013

2013-10-26T16:00:22+00:00Whobrave
yjet tash po hupin e hona po ik
munona me nal veten edhe pse skom frik
ret tash po dahen e dillii o ka rrezon
a thu se ka je nis a thu ku je ka shkon

e ni tajfun o ka vjen anuloj planet e veres
skicat e jetes ti prisha jepi fun karieres
e drejt humneres shoqi un jom tut pru
se e kom vendos amanetin tej nvend me qu

po nxinet takti qe qysh i erdhen vakti
zoni jem ma vdkeje prus se infrakti
ninull mi mdu ngjum armiqt e deshtum
se po doket boll me ta jo koqe lum errr

inatqor ngreni shortat hapni portat
se per juve i shkruve kejt anektodat
se jomliteratur per kit hip hop kultur
me rimat qe i kom thur edhe ti ki mu mburr

ref :KaChoja

Meybe you can se me killin leavin without my fealin
Than you can se me livin be glad cause i stop breathin
Thi is just a Beaginin you killed me you most be kidin
And you can stop bealiven even an ghost im gona leadin
Meybe you can se me killin leavin without my fealin
Than you can se me livin be glad cause i stop breathin
This is just a Beaginin you killed me you most be kidin
And you can stop bealiven even an ghost im gona leadin

kachoja
dilli po lind nperendiim erdh dita kijametit
kush u qu kunder t'bekumit let ja din tash halllin vetit
mretnia e zotit erdh e ndim um erdhen mu melaqet
tregimit te jetes tonde njo ka njo pi ja shky faqet

ni masaker u kry n'shkurt u qel ni varrez masive
whobrave kachoja e bonen mi ata qe ju folen shkive
e Tjert qe u preken thell nga Ky Akt Mizor i tbekumve
UDBA e CIA shtinen ne listen e ma tkerkumve

edi qe tutesh tash shko nkish lutu e rrfehu
para status shprehu e thell i deshprum kthehu
n'rrotsomes bertet shiptarizem patrioti qe loton
une u dedikova per ket ven prej kurit kesh embrion

du me dit pse kurvat murrejn e dojn mem pa tu dek
dojn mem pa tu u durzu e pi jetes dor tu hjek
po une kom shum zemer e shum vllazen me besu
deri nfrymen e fundit ki mem pa veq tu sunduu

Ref : KaChoja

Meybe you can se me killin leavin without my fealin
Than you can se me livin be glad cause i stop breathin
Thi is just a Beaginin you killed me you most be kidin
And you can stop bealiven even an ghost im gona leadin
Meybe you can se me killin leavin without my fealin
Than you can se me livin be glad cause i stop breathin
This is just a Beaginin you killed me you most be kidin
And you can stop bealiven even an ghost im gona leadin

mlleffi jem preki armiqt dushmonat i djegi ndjep
njoni bon per mu album e tjert thojn qe bin termet
tragjedia ska me ndhodh kurren e kurres po tutna
per ata qe i kem kput na allah falum tlutna

tash qova plun tej nqjell shum veta i lash pa qef
gjynahi i bjen tupanit e un mi vorr pi rrehi def
profecien e perbusha me fjalt e shejta qe i shkrujta
ntregim tondin faqen e fundit per me shkru une e rujta

whobrave
e ngom se i kom shum t'shpejta kto reflekse
sa tdush per kon t'dush kom rima prekse
e me tekste err tonve jav nali frymen
qateher kur ju pritni shiun une jav bie brymen

kur tjert spe presin jo une po kthena
kur tjert spo vrehen jo une po vrena
se e kom neper vena ket q q qqim none
jom i marum per to e kurr skom em lone

Ref : KaChoja

Meybe you can se me killin leavin without my fealin
Than you can se me livin be glad cause i stop breathin
Thi is just a Beaginin you killed me you most be kidin
And you can stop bealiven even an ghost im gona leadin
Meybe you can se me killin leavin without my fealin
Than you can se me livin be glad cause i stop breathin
This is just a Beaginin you killed me you most be kidin
And you can stop bealiven even an ghost im gona leadin


Ky tekst u dërgua nga Edon
Më Shumë Këngë Nga Kacho:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet