Kadan Duraj
Kadan Duraj
Kadan Duraj
  • Vendlindja:
  • Prishtinë Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Kadan Duraj është këngëtar i njohur. Më datë 21 Tetor 2012, Kadan Duraj publikon videoklipin "Dikur".

Më datë 9 Janar 2013, Kadan Duraj publikon videoklipin "Une N'kosove, Ti N'Gjermani".

Më datë 19 Janar 2013, Kadan Duraj publikon videoklipin "Isha I Vetmi".

Më datë 23 Tetor 2014, Kadan Duraj publikon videoklipin "Ndarja Me Vrane".

Më datë 6 Janar 2017, Kadan Duraj publikon videoklipin "A U Bane Tjeter".

Në vitin 2018, Kadan Duraj publikon albumin "Live 2018".

Në vitin 2019, Kadan Duraj publikon albumin "Live 2019".

Më datë 14 Shkurt 2020, Kadan Duraj publikon videoklipin "Hallall Po Ta Bon Zemra". Videoklipi u prodhua nga kompania Video Art.

Më datë 30 Maj 2020, Kadan Duraj publikon videoklipin "Digje Fotografinë".

Më datë 18 Qershor 2020, Kadan Duraj publikon videoklipin "Ishe Ba Pishman N'këtë Jetë".

Më datë 11 Shkurt 2022, Kadan Duraj publikon videoklipin "Ku Po Mbesin Fmija". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Besnik Qaka. Videoklipi u prodhua nga kompania Red Media.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0