Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadan Duraj - Mos Me Pyet Si Po Jetoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

mos me pyet si po jetoj
kur dit e nat per ty mendoj
kur e din se jam i vetmuar
kur e din se me ke lenduar

mos me pyet
pse kam lot ne sy
kur edin se po vuaj per ty
nuk beson sa me ka mar malli
nuk beson se po me djeg zjarri


Ky tekst u dërgua nga Tahir QoqajKadan Duraj
Publikimi: 26/09/2008


Kadan Duraj - Mos Me Pyet Si Po Jetoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Pyet Si Po Jetoj".
3. Video është e këngës "Mos Me Pyet Si Po Jetoj", por nuk këndohet nga Kadan Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:


Komente 0