Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Kadan Duraj - Shko Ti Shko  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

04/09/2012

2012-09-04T22:02:10+00:00Shum e kam veshtir,kur ty pot kujtoj zemra po me dridhet per ty kur mendoj,syt e mi kan lot jo smund ti ndaloj sesht e leht per mua n'vetmi te jetoj.

Ref.''1''
Shko ti shko por prap me duaj,por lamtumir tlutem mos me thuaj,Shko me le mua ne vetmi do te provoj te jetoj pa ty!

Shko se dikush tjeter ty apot pret se nje zemer tjeter ty apot te thrret,shko e me le mua ne ket jet te vuaj se Zoti fatin kshtu mu ma paska shkruar!

Ref.''2''
Shko ti shko por prap me duaj,por lamtumir tlutem mos me thuaj,Shko me le mua ne vetmi do te provoj te jetoj pa ty!


Ky tekst u dërgua nga Eli-tija
Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet