A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Kadan Duraj - Sonte


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/11/2012

2012-11-16T03:03:44

Song from the album:

"Isha I Vetmi"


Edhe sonte nëse nuk të shti në dorë
lirisht zemër mos më fol më kur me goj kam vendosur
buzët e tua me ti puth
mjaft durova
e se kam njet met puth

krejt më than se po shoh ëndra me sy t'qelt
ska njeri qe zemrën tënde ty ta mer
krejt më than se ata që kan dal me ty
u larguan e si sheh me sy

ref..2x

veq ty të dua e kjo është e vërteta
shume kam kerkuar por me te mir nuk gjeta


Lyrics submited by Naze Maloku
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019