Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadan Duraj - Isha I Vetmi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

me the do t'jemi bashk
deri sa te jem i gjall
tash po e shoh se paskan qen weq fjal

me the se ke mem dasht deri sa zemra te rrah
po skam besu qe kaq shpejt do me u nda


ref.
kur askush tjeter ne ket bot
nuk donte mete pa me sy
isha i vetmi qe te doja e rrija me ty
kur askush tjeter ne ket bot
nuk donte me te pas ngat
isha i vetmi qe te deshta qdo dit e qdo nat

ke ndryshuar shum kjo esht e vertet
asgje emir ma te ti nuk ka mbet

me the se ke mem dasht deri sa zemra te rrah por skam besu qe kam shpejt don me u nda

ref.

ref.
kur askush tjeter ne ket bot
nuk donte met pa me sy
isha i vetmi qe te doja e rrija me ty
kur askush tjeter ne ket bot
nuk donte me te pas ngat
isha i vetmi qe te deshta qdo dit e qdo nat

Ky tekst u dërgua nga Tahir QoqaRenditja: Top 200
Publikimi: 19/01/2013


Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:


Komente 0


Kadan Duraj - Isha I Vetmi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Isha I Vetmi".
3. Video është e këngës "Isha I Vetmi", por nuk këndohet nga Kadan Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.