Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kadan Duraj - A Do T'gjesh Djal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Do T'gjesh Djal".
3. Video është e këngës "A Do T'gjesh Djal", por nuk këndohet nga Kadan Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Kadan Duraj - A Do T'gjesh Djal Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Isha I Vetmi"

Komente

Asnjë Koment

12/10/2013

2013-10-12T16:58:56+01:00dashurine ti ma dhe,e zemra e pse me ste therret
dashuri me mashtrove une ste kam njoft ti mu mu afrove.
iluzioniste ti je realiste per mu sje dhe te une ma mos u kthe se shume von eshte per fajle.

ref2

a do te gjesh djale qe vuan per ty rruget jane plote vajza me te mira se ti shume vone per fajle ik tash ti shume vone per faje ste dua me ty.

sa fantazi ke ti sa tjer mashtrove ti sa tjere i le si mu sa tjere fati i ka tradhtu nje gabim ishe ti me mashtruan syte e mi i dashuru si qdo i ri me bere per veti ti.

ref a do te.....


Ky tekst u dërgua nga  linda
Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë