Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kadan Duraj - Ndarja Me Vrane

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarja Me Vrane".
3. Video është e këngës "Ndarja Me Vrane", por nuk këndohet nga Kadan Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kadan Duraj - Ndarja Me Vrane  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/10/2014

2014-10-23T07:51:30+00:00Ne kete nate te ftohte ndihem vetem
E dhimbjet ne zemer nuk kane fund
E ne syte pa gjum lotet mbeten
Le te jene deshmi se te deshta shume

Se te deshta une

Ref...x2
Jo nuk kam faj hubjen nuk e pranoj
Edhepse me nuk te kam
S'dua te qaj lotet vete pikojne
Se me vran ndarja me vran

Dua nje qiri te m'i zgjoje kujtimet
Se prania jote me mungon
A ka pak rendesi kur i le kujtimet
Qe dikur me thoje se me dashuron

Tani po harron

Ref...
Jo nuk kam faj hubjen nuk e pranoj
Edhepse me nuk te kam
S'dua te qaj lotet vete pikojne
Se me vran ndarja me vran

...

Ref...x2
Jo nuk kam faj hubjen nuk e pranoj
Edhepse me nuk te kam
S'dua te qaj lotet vete pikojne
Se me vran ndarja me vran


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet