A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Kadan Duraj - Bojna Dasem


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/04/2019

2019-04-11T14:21:34

Këngë e albumit:

"Live 2019"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Bojna Dasem" kënduar nga Kadan Duraj.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Bojna Dasem".
Videoklipi nga Kadan Duraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mimoza Shkodra. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

bojna dasem lujna knojna ooo djalin ton ooo sonte pe martojna vin urimet nje nga nje oo u trashigoft ooo.ooo ky qift i ri.bojna dasem me shyhret eee ooo po e marton baba o djalin e vet eeee.Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019