Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kadan Duraj - Oj Lulie O Llokum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulie O Llokum".
3. Video është e këngës "Oj Lulie O Llokum", por nuk këndohet nga Kadan Duraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kadan Duraj - Oj Lulie O Llokum  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2018"

Komente

Asnjë Koment

10/08/2018

2018-08-10T15:41:05+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Lulie O Llokum" kënduar nga Kadan Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kadan Duraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Valbona Spahiu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

oj lulie o llokum
(2x) llokumi me arra
sa ka nuse n'mahall
ton ti je ma e para
ti je ma e para
sa ka nuse n'mahall
ton ti je ma e para
o ti je ma e para

oj lulie o llokum
(2X) llokumi me ngjyra
sa ka nuse n'mahall
ton ti je ma e mira
ti je ma e mira
ton ti je ma e mira
o ti je ma e miraMë Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë