Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Kadan Duraj - Hajde Na Ta Kallim  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/07/2018

2018-07-31T15:05:30+00:00

Këngë e albumit:

"Live 2018"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Na Ta Kallim" kënduar nga Kadan Duraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kadan Duraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Avdyl Mziu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Hajde na ta kallim,
na ta kallim o,
o hajde na ta kallim,
na ta kallim oo.

Se nuset mat mira na i marrim o
se nuset ma te mira na i marrim oo.

Na se kallim me tym e me flakë eooo
na se kallim me tym e me flakë eoo
na e kallim me def me shuplak eooMë Shumë Këngë Nga Kadan Duraj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet