Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadenca & Naser Maqedonci - Zoti I Shtepis Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Zoti i shpis ty, tu rrit nera
gjith-o me gzime haj haj tu qelt dera.

Na ke thirr, eh mos me u korrite
besa shum,oo je harxhite.

Muhabetin, ne na kana
ti na ban sa,ta ka ana.

Muhabet,ty ta rrisim neren
an per an, ta qesim-o poteren.

Zoti i shpis, oo zotni jone
a ke pre, oh naj dash kurbane.

Ton ata, edhe kjo shoqnie
lypin qaj,oh duhan-o me pie.

Se pa qaj, o na teret fyti
kur se knojm, kangen per s'dyti.

Djal e qik, eh u trashegofshit
jet me gzim, oo gjithmon qofshit.

Jehon gzimi-o edhe kanga,oooo o zoti i shpis
Ehh MORE PERHAJR DASMA O HEJJ...


Ky tekst u dërgua nga Era

Kadenca & Naser Maqedonci - Zoti I Shtepis
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zoti I Shtepis".
3. Video është e këngës "Zoti I Shtepis", por nuk këndohet nga Kadenca & Naser Maqedonci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kadenca:


Komente 0