Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadencat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
Kadencat është një grup artistësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Kthjellu

Madd Dogs

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Potpuri Me Bilbilat

Kadenca Dhe Naseri

Gillespie

Supernova

Tags: Kadencat, Grupi Kadencat, Kadenca


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet