Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadi Osmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Kadri Osmani
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Kadi Osmani është një këngëtar. Më datë 4 Gusht 2020, Geti publikon videoklipin "Sajzezo", në bashkëpunim me Kadin. Produksioni audio u realizua nga Lyric Master....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Vëllai i

Gentrit Osmanit

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Petrit Zogaj

Valon Krasniqi

Senad Hasani

Veton Ademi

Genti (DE)

Donton

Eri

Dr.Rabbit

Albo K

Baba Stuhi

Tags: Kadi Osmani, Kadi, Kadri Osmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet