Kadir Sojeva
Kadir Sojeva

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Prishtinë
  • Jeton në
  • Gjermani
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 8 Janar 1992
  • Horoskopi:
  • ♑ BricjapiBiografia

BIOGRAFIA: Kadir Sojeva është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Ai ësht i lindur ne Prishtinë, por jeton ne Bochum (Gjermani). Më datë 21 Qershor 2016, Kadir Sojeva publikon videoklipin "Ramazan". Më datë November 2017, Kadir Sojeva publikon videoklipin "Jusuf a.s. Më datë 5 Korrik 2018, Kadir Sojeva publikon videoklipin "Syt E Tu". Më datë 12 Gusht 2018, Kadir Sojeva publikon videoklipin "Festa E Bajramit". Teksti u shkrua nga Mergim Gashi. Më datë 30 Shtator 2018, Ernim Rexhepi publikon video...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0