Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadir Sojeva - Ramazan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

11 muaj na ka kalun.
Ramazani esht afru gjith ummeti agjeron.
Ej Mubarek Ramazan.

2× Ja Allah Ja Rrahim

Ndermjet 12 mujve ti sikur diell.
Po shkelqen ti Kurani takon ty.
Ej Mubarek Ramazan.

2× Ja Allah Ja Rrahim

Hafizi Kuran lexon gjith ummeti agjeron.
Kjo esht pjes e ummetit ton.
Ej Mubarek Ramazan.

2× Ja Allah Ja Rrahim


Kadir Sojeva - Ramazan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ramazan".
3. Video është e këngës "Ramazan", por nuk këndohet nga Kadir Sojeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kadir Sojeva:


Komente 0