Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadir Sojeva - Jusuf Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

O Babi im i pash 11 yje
Henen edhe diellen
Duke me ber sexhde.

2x
Jusuf ku mbeti ti
Shum po qan Jakubi
Per birin e ti
Jusuf ku je ti.

Vllaznit e jusufit shum kan qelozu
Mosh 12 vjetqare
Npus e kan leshu.

2x
Jusuf ku mbeti ti
Shum po qan Jakubi
Per birin e ti
Jusuf ku je ti.

Bukurija jote ishte pa pershkrun
Sabri dhe imani
Allahu tka forzu.

2x
Jusuf ku mbeti ti
Shum po qan Jakubi
Per birin e ti
Jusuf ku je ti.

Bab e nan me vllazen
Allahu i ka bashku
Endra e jusufit esht realizu.

2x
Jusuf ku mbeti ti
Shum po qan Jakubi
Per birin e ti
Jusuf ku je ti.


Kadir Sojeva - Jusuf
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jusuf".
3. Video është e këngës "Jusuf", por nuk këndohet nga Kadir Sojeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kadir Sojeva:


Komente 0