Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadir Sojeva - Besa Shum Ka Vler Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Strofa 1:
Besa shum ka vler nuk blihet as shitet,
Per fjal qe i thua
melekt mbajn shenime.
2X
Gjymtyret e trupit i ke deshmitar.
Gjdo veper qe e ben mendoje me pare.

Ref:
Dili Zot o vlla fjales qe e flet
Gurin mos e gjuj e doren me fshe
Ste ka hije vlla dy ftyra mei mbajt
Burri shum pak flet e punt nuk i ndal.

Strofa 2:
Je kriju nga dheu kthimin e ke ndhe,
Per mendje te madhe jo arsyje ske.
2X
Jo nuk ka dyshim vdekja ka met marr.
Dil para ALLAHUT o vlla faqe bardh.


Kadir Sojeva - Besa Shum Ka Vler
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Besa Shum Ka Vler".
3. Video është e këngës "Besa Shum Ka Vler", por nuk këndohet nga Kadir Sojeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kadir Sojeva:


Komente 0