Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadir Sojeva - Nena Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


me ja kthy shpinën,
nuk ban kërqysh.
dije për një fjal t'rane,
i ndahet zemra n'dysh,

ndoshta jan pak,
veq 4 shkronja,
2x por t'madhe, e kan vlerën,
kur vjen n'pytje nana.

ref

kur mos u ban shkaktar, nanës loti mej dal,
llogari ke me dhan, nëse hallall sta ban.

kurr mos u ban shkaktar, nana loti mej dal,
dije lutjen e saj, se kthen ai ZOTI madh.

pj2

buk edhe kryp
shpirtin rahat,
i ka krejt t'mirat,
kur ty t'ka ngat

ndoshta jan pak,
veq 4 shkronja,
2x por t'madhe, e kan vlerën,
kur vjen n'pytje nana.

ref

kur mos u ban shkaktar, nanës loti mej dal,
llogari ke me dhan, nëse hallall sta ban.

kurr mos u ban shkaktar, nana loti mej dal,
dije lutjen e saj, se kthen ai ZOTI madh.
Kadir Sojeva
Publikimi: 11/04/2021
Teksti: Mergim Gashi
Vokalet: Yrfet Ramadani
Mix & Mastering: Yrfet Ramadani
Realizoi: Issam Media & B´s ProductionKadir Sojeva - Nena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nena".
3. Video është e këngës "Nena", por nuk këndohet nga Kadir Sojeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kadir Sojeva:


Komente 0