Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadri Ismajli - Ai Fillim I Dashurise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

At fillim te dashuris
ne vetmi kerkoj
per te mos harruar ty,
lotet me diktojn
rrugen sma tregojn
E kam zgjedh rrugen vetmi
qe te gjej shpetim
Zemren ekam lan te hapur
te vjen ylli im
pran meje ngushlllim.

Dhomen time une po rri e po pres o yll
Ti me vjne e me sjell dashurin
II
Jam i vetum me gitaren
edhe e shikjoj
per te mos harruar ty
kengen ta kendoj
kujtimet shpaloj
Tik-taken e hapit tend
ne takim kujtoj
Zemren ekam lan te hapur
qe te vjen ylli im
pran meje ngushllim

Dhomen time une po rri e po pres o yll
Ti me vjne e me sjell dashurin


Kadri Ismajli - Ai Fillim I Dashurise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ai Fillim I Dashurise".
3. Video është e këngës "Ai Fillim I Dashurise", por nuk këndohet nga Kadri Ismajli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kadri Ismajli:


Komente 0