Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadri Ismajli - Ngushllim Nenash Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Gjith me dhembje nuk jetohet, nga kjo jet leht nuk shkohet
vaj vaj...
lus per zot lus per mëshirë, a dot vjen një Dit ma e mirë
vaj vaj...

Ref.
Dy Dit tmira nuk i bana ah sa shum pom dhimet nana
vaj vaj...
Shokt e mi ju mos harroni nanen time tma ngushlloni
vaj vaj...

Pse s'tregohesh e drejt jetë?
kujt tja la nanen e shkretë?
vaj vaj...
Mbaje n'men nan emrin timë per merzi e ke ngushllimë
vaj vaj...

Ref.
Dy Dit tmira nuk i bana ah sa shum pom dhimet nana
vaj vaj...
Shokt e mi ju mos harroni nanen time tma ngushlloni
vaj vaj...


Ky tekst u dërgua nga Albaradio.ch

Kadri Ismajli - Ngushllim Nenash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ngushllim Nenash".
3. Video është e këngës "Ngushllim Nenash", por nuk këndohet nga Kadri Ismajli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kadri Ismajli:


Komente 0