Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadri Ismajli - Hajt Luje Luje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  15

I
2/Pi raki dhe per ty mendoj
gjith cka kam
une do ti shkatrroj/2
2/Nese zemra yte
thot te dashuroj/2
2/Hajt luje luje xhan
hajte luje belin
se çiftelis oj Xhane
per ty ja kepus telin/2

II
2/Ne goten time eja vetem ti
te gezojm te ngrehim dolli/2
2/Buza yte e kuqe
e embel si qesrshi/2
2/Hajt luje luje Xhan
hajte luje belin
se çiftelis oj Xhane
per ty ja kepus telin/2

III
3/Hajt luje luje Xhan
hajte luje belin
se çiftelis oj xhane
per ty ja kepus telin/3


Ky tekst u dërgua nga kadri ismajliKadri Ismajli
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/01/2014
Muzika: Xhavit Hajdari
Teksti: Kadri Ismajli
Orkestrimi: Xhavit Hajdari


Kadri Ismajli - Hajt Luje Luje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajt Luje Luje".
3. Video është e këngës "Hajt Luje Luje", por nuk këndohet nga Kadri Ismajli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kadri Ismajli:


Komente 0