Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadri Ismajli - Nje Here Ne Jete Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nje here ne jete
I
Nje her ne jete dashurohet
rrall kush e kupton
por zemra e lenduar dashuri kerkon

Ajo dashurija qe me pate dhene
nuk me beri te lumtur
por vetem me lendoj
2X/nje her ne jet dashuro
ke nje cast merr ekupto
sa do larg njeri tjetrit jem
se paku dashuri te kem/2x
II
Vall kjo dashurija
dyve na lendoj
degjo lutjet tona
me mire kuptojm

Ajo dashurija qe me pate dhene
nuk me beri te lumtur
por vetem me lendoj
2X/nje her ne jet dashuro
ke nje cast merr ekupto
sa do larg njeri tjetrit jem
se paku dashuri te kem/2x
III
2X/nje her ne jet dashuro
ke nje cast merr ekupto
sa do larg njeri tjetrit jem
se paku dashuri te kem/2x


Ky tekst u dërgua nga Kadri ismajli

Kadri Ismajli - Nje Here Ne Jete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Here Ne Jete".
3. Video është e këngës "Nje Here Ne Jete", por nuk këndohet nga Kadri Ismajli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kadri Ismajli:


Komente 0