Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadri Musliu - Endrra Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Nje plage ne zemer u e mbaje
me ndjeke vetmia qe ty ste kam pran
u largove pa me than lamtumire
endrra ime ishe zemer ti

me doxhi malli zemer te kerkoje
dhimbjet shpirti ska kujt tja tregoje
dashuria ime e pafate
vajton zemra ime dite e nate

a te kujtohet tu moj fjalet e mia
a te kujtohet tu moj dashuria
pse me le mua qe te vuje
ky gabim nuk te falet kure


Ky tekst u dërgua nga Lindi

Kadri Musliu - Endrra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Endrra Ime".
3. Video është e këngës "Endrra Ime", por nuk këndohet nga Kadri Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kadri Musliu:


Komente 0