Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kadri Rogaqi - Nje Jete Me Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ma fal zemren un ta fali jeten , syt e mi nuk shohin femer tjeter
Te betohem n'dashuri, vetem ti me jep qetsi
Ftyra jote me ban drite ee nuk harrohen ato dite
Perqafimi, puthja jone e pare
Ecim rruges te pandare

Ref:
Se gjithçka eshte e jona
Shpirt e zemer ti dhurova
Sa e embel kjo dashuri
Je drita e syva t'mi

Kur te shoh zemra me knaqet
E kur shkon shpirti me vrahet
Buza ngrihet, qaj per ty
Falma ti ket dashuri
Ftyra jote me ban drite ee nuk harrohen ato dite
Perqafimi, puthja jone e pare
Ecim rruges te pandare

Ref:
Se gjithçka eshte e jona
Shpirt e zemer ti dhurova
Sa e embel kjo dashuri
Je drita e syva t'mi


Ky tekst u dërgua nga BLEDARAdri Rogaqi
Publikimi: 11/12/2015


Kadri Rogaqi - Nje Jete Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Jete Me Ty".
3. Video është e këngës "Nje Jete Me Ty", por nuk këndohet nga Kadri Rogaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adri Rogaqi:


Komente 0