Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adri - Fajtor Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Zemren time ti ma more
ah sa me mungon
zemren ty qe t'ka dasht
pse ti po e lendon
jo,jo s'ma the asnje fjale
se kam prit
jo,jo ike ti pa fjale
si e pa shpirt

ref 2x
Nese kan me t'vra kta lot e mi
dije se fajtor je vetem ti
nese t'shoh ne rrug s'do qaj per ty
me ke thy

Jo nuk e mendova kurr
qe pa ty jetoj
dikur ne u deshtem shum
e sot nuk te shoh
jo,jo s'ma the asnje fjal
se kam prit
jo,jo ike ti pa fjale
si e pa shpirt

ref 4x
Nese kan me t'vra kta lot e mi
dije se fajtor je vetem ti
nese t'shoh ne rrug s'do qaj per ty
me ke thy


Ky tekst u dërgua nga ni rrug e dy pun


Nuk kemi video për këtë këngë.


Adri Rogaqi
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/06/2018
Muzika: Bini Diez
Teksti: Imperialb & Adri Rogaqi


Adri - Fajtor Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fajtor Je Ti".
3. Video është e këngës "Fajtor Je Ti", por nuk këndohet nga Adri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adri Rogaqi:


Komente 0