Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adri Rogaqi & Iliriana Sadriu - S'ka Si Na Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ska ska ska si na
Mat miret jena valla
Ska ska ska si ty
Ti je drit per kta dy sy

Ohoo Ska ska ska si naa
Mat miret jena valla
Ska ska ska si ti
Ti je drit per kta dy sy

Kfejt mahalla tash e din ti ke fol per muee
Inati inati shpirt shum ka perveluee
O pasha ty pasha nanen sikur ty nuk du asnjanen, o padha ty e pasha nanen sikur ty nuk du asnjanen


Ky tekst u dërgua nga Teksti Hasi.comAdri Rogaqi & Iliriana Sadriu
Publikimi: 28/10/2023
Muzika: Sardi Mneri
Teksti: Deyzoh (Ronaldo Shtylla)
Prod: Monkey Music


Adri Rogaqi & Iliriana Sadriu - S'ka Si Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Si Na".
3. Video është e këngës "S'ka Si Na", por nuk këndohet nga Adri Rogaqi & Iliriana Sadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adri Rogaqi:


Komente 0