Kaltrina Gosalci
Kaltrina Gosalci

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Kaltrina Gosalci është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 8 Korrik 2022, Kaltrina Gosalci publikon videoklipin "Lutem". Teksti është shkruar në bashkëpunim nga Diamant Sinanaj (BlackLion) & Kaltrina Gosalci, teksa për arranzhimin e këngës u kujdes Agon Neziri. Produksioni audio u realizua nga Agon Neziri. Më datë 10 Gusht 2022, Kaltrina Gosalci & Shpat Kasapi publikojnë videoklipin "Rrushi Zi". Muzika e këngës u punua nga ERO (Eroll Osmani), ndërsa teksti u shkrua nga Ghulo. Produksioni audio...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0