Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Kaltrina Molliqaj - A Bon A S'bon  (Feat. Geni)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

09/07/2011

2011-07-09T17:00:14+00:00

Featuring

Geni

Video Produksioni:

Pulla

Këngë e albumit:

"A Bon A S'bon"
Po dridhet bina
cdo stil hit e bina
si V.i.p ktu rrina
e bon Nice Kaltrina
trupin ta dridhi
ta mbushi plot hot
baby muzika jeme osht Non-Stop Non-Stop
e bojm shum Nice
ngoje mere qet sen
cdo i dyti te na
beson po shet men
e bojm shum Nice
ngoje mere qet sen
cdo i dyti te na
beson po shet men

Reff:(3x)
A bon a s'bon
shum nalt o ka shkon
A bon a s'bon
muzika jeme n'pesh te qon .

Geni:
E boj nice baby cool
enegji kom full plot
cka dun prej meje
asni sen so i dobt veq hot
kalun neper burnia
jom si prind dite fmija
si Ali baba Alia
krejt i knojn tekstet e mia
nuk hin ass radamus
por gjith ia qelloj
sa her te merr malli
un prap ta vertetoj
jom opcioni ma i mir
per cdo tekstshkrus qe inspiron
jam motiv pa krahasim
hala G-gashi gith oshtin
hala n'Beat n'Top n'Flow
a ka naj sen sonte lejlloj
deshta pak me lshu zo
per krejt shqiptart ey hello
e boj mir trupin e shkun
asnjeher zbohesh si un
dikush shet men e fol shum

Reff:(3x)
A bon a s'bon
shum nalt o ka shkon
A bon a s'bon
muzika jeme n'pesh te qon .

Reff:(3x)
A bon a s'bon
shum nalt o ka shkon
A bon a s'bon
muzika jeme n'pesh te qon .


Ky tekst u dërgua nga  saramk
Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Molliqaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet