Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Kaltrina Molliqaj - Shiu Qe Bjen  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/06/2010

2010-06-15T19:04:09+00:00

Këngë e albumit:

"A Bon A S'bon"

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 4
Buzet ti mi lag
Se bashku me shiun
Ni leter qe mbaj
E refuzoj
Larg nga ti nuk dot shkoj
E nesermja me ty me gjene (ooo)

(2x)
Sdo genjej se e lumtur jame
Pa u takuar me ty
Si te paren here

(2x)
Lufta dhe ne vdekje
Do te jem
Shiu qe bjen
Dashurine po ma kthene

Buzet ti mi lag
Se bashku me shiun
Ni leter qe mbaj
E refuzoj
Larg nga ti nuk dot shkoje
E nesermja me ty me gjene (ooo)

(2x)
Sdo genjej se e lumtur jame
Pa u takuar me ty
Si te paren here

(5x)
Lufta dhe ne vdekje
Do te jem
Shiu qe bjen
Dashurin po ma kthene


Ky tekst u dërgua nga  loralora
Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Molliqaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet