Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaltrina Molliqaj - Lamtumire Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk mund tme lesh aq lete
Tani kur more vesh
Se te duhem
Qdoher te kam kuptuar
Ti ske qene fer me mua
Ne asnje moment
Ne mes nesh ka marr fund
Nuk dua asnje kujtim
Lamtumire
Ti shko siq je musuar
Mjaft me ke lenduar
Nga une ike

Reff:(2x)
Tash qdo nate
Si princ dhe fle
Mua me le si nje lidhje
E harruar
A e mban mend kur the
Vetem ty te dua
Per jete

Nuk mund tme lesh aq lete
Tani kur more vesh
Se te duhem
Qdoher te kam kuptuar
Ti ske qene fer me mua
Ne asnje moment
Ne mes nesh ka marr fund
Nuk dua anje kujtim
Lamtumire
Ti shko siq je mesuar
Mjaft me ke lenduar
Nga une ike

Reff:(2x)
TAsh qdo nat
Si princ dhe fle
Mua me le si nje lidhje
E harruar
A e mbane mend kur the
Vetem ty te dua
Per jete


Ky tekst u dërgua nga  loralora


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kaltrina Molliqaj - Lamtumire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumire".
3. Video është e këngës "Lamtumire", por nuk këndohet nga Kaltrina Molliqaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Molliqaj:


Komente 0