Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaltrina Molliqaj - I Padrejte Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x:
Me bere te qaj
Ike pa te pare
Tani ti je larg
Sa ylli polar
Vitet me te mira
I kujtoj me mall

Kaluna shume sfida
Shume net te veshtira
Prej nates qe u ndam
Me kurr su pame

Qdo mement ne jete
Ti fala une ty krejt
Je nje i padrejte
Po e shkatrron nje jete

(2x)
Me bere te qaj
Ika pa te pare
Tani ti je larg
Sa ylli polar
Vitet me te mira
I kaloj me mall

Kaluna shume sfida
Shume net te veshtira
Prej nates qe u ndam
Me kurr su pame

Qdo moment ne jete
Ti fala une ty krejt
Je nje i padrejt
Po e shkatrron nje jete


Ky tekst u dërgua nga  loralora


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kaltrina Molliqaj - I Padrejte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Padrejte".
3. Video është e këngës "I Padrejte", por nuk këndohet nga Kaltrina Molliqaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Molliqaj:


Komente 0