Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kaltrina Selimi - Hiti Yt Veror

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hiti Yt Veror".
3. Video është e këngës "Hiti Yt Veror", por nuk këndohet nga Kaltrina Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kaltrina Selimi - Hiti Yt Veror  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  20

Teksti:

Mithat Sadiku

Muzika & Orkestrimi:

Don Arbas

Këngë e albumit:

"Copy Paste"

Komente

1 🔥

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Ndoshta jam subjektive
sa shkoj jeta jo veç nje muaj
ta dish s'ësht impresive
kur te shoh ty si një të huaj

Xhelozoj me t'prek era
se duroj e lëre më n'duar tjera

ref:1x]
Dua edhe nje her t'jem
hiti yt i ksaj vere
dua vec edhe njeher
t'jem me ty eja me merr

Dua edhe nje her t'jem
ylli yt i ksaj mbremje
dua veç edhe njeher
t'jem me ty sikur at'herë

Me thuaj jam naive,depresive
krejt ti mi thua më quaj agresive
veç ish e dashur ti mos me quajë

Xhelozoj me t'prek era
se duroj e lëre me n'duar tjera

[ref:2x]
Dua edhe nje her t'jem
hiti yt i ksaj vere
dua veç edhe njeher
t'jem me ty eja me mer

Dua edhe nje her t'jem
ylli yt i ksaj mbremje
dua vec edhe njeher
t'jem me ty sikur at'herë


Ky tekst u dërgua nga baby_girl
Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet