Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kaltrina Selimi - Gjithmonë Fitoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjithmonë Fitoj".
3. Video është e këngës "Gjithmonë Fitoj", por nuk këndohet nga Kaltrina Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kaltrina Selimi - Gjithmonë Fitoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Këngë e albumit:

"Copy Paste"

Pjesëmarrëse në

VFM 2007

Komente

1 🔥

23/04/2007

2007-04-22T23:00:00+00:00Mendon se tash nuk shkon
pa ty koha s'kalon se kjo
tash mori fund e unë
do të jem askund por ti mos u mashtro ka zgjedhje në këtë jetë
e di se ende mendon të kthehesh ti mos shpreso.E di që planet tua s'janë kryer me sukses nuk e din as çka të bësh tash tka kapur ty një stres.ështe më mirë ta lësh këtë punë para se unë të filloj a e din në çdo veprim jam ajo që gjithë fitoj.
Ref.
.Unë gjithmonë fitoj aty fjalë nuk ka veten e gënjen se di që ke ra
pse e luan atë lojë pse kaq
shumë provon sa herë të kamë thënë do të fitoooj unë
fitooooojj.
Mendon se me këtë strategji
mua do të më shkatrrosh
a e din sa e fortë unë jamë
s'ka gjë qe më lëndon tash dua jetën ta shijoj e di që planet tua s'janë kryer me sukses
nuk e din as çka të bësh tash unë mendoj për ty një stres unë gjithmonë fitoj atë fjalë nuk ka veten e gënjen se di që ke ra
pse e luan atë lojë pse kaq shumë provon sa herë të kamë thënë do të fitoooojj unë gjithmonë fitooooooooojjj.


Ky tekst u dërgua nga Dafina
Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet