Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaltrina Selimi - Prap Se Prap Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8

me dite kam qen i shtrire
me nuk ndjehesha mire
zemra ish e ngrir ti ishe larg prej meje
me nuk kame deshire per ty te degjoj mire
le te jet veshtire ta shunja larg prej teje
me dite kam qene i shtrire
me nuk ndkehesha mire
zemra ish e ngrir ti ishe larg prej meje
me nuk kam deshire per ty te ndegjoj mire
le te jete veshtire ta shunja larg perj teje
m'fal se qdo fjal ne kete jete me ben te vuaj m'fal asnje fjal ti mos e thuaj
REF''(2x)
PRAP SE PRAP NE U BASHKUAM
E NUK LAME VEND AS PER PERSHENDETJE
PRAP SE PRAP DHEMJEN E NDJEJ
ZERMRAT I THEJ
O BOO PATJETER PRAP SE PRAP NE DO TE GENJEJME DO TE GENJEJME
SE JEMI TE LUMTUR ME NJE TJETER
AJAJAJA--JAJA-AJAJ-JAJAJAJA
OOOOOOOOO


Ky tekst u dërgua nga Erta


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kaltrina Selimi - Prap Se Prap
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prap Se Prap".
3. Video është e këngës "Prap Se Prap", por nuk këndohet nga Kaltrina Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Selimi:


Komente 0