Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaltrina Selimi - Do Te Them Po Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  18

Sa her që të shoh(mëgzon)
Sa her që të shoh(jetëm ma shton)
Kur më përqafon(më puth ne buz)
Kur më përqafon(më ledhaton)
Kur ti më shtrëngon(kurr ti mos ndalo)
Kur ti më shtrëngon(më duaj vazhdo)

Se un jam ajo që ty të do

Unë me ty unë me ty do të jem dhe s`të lëshoj dhe ta dish dhe ta dish jam e jotja unë të premtoj (2x)

Ti më pyet sa më do prap më pyet a më do për ty kam përgjigjje gjithmonë do të them po hej hej(4x)

Sa her që tëshoh(jetoj)
Sa her që të shoh(sytë nuk ti ndaj)
Kur më përqafon(fryma `m ndalon)
Kur më përqafon(koha s`të bën)
Kur ti më shtrëngon(kërkoj unë më shumë)
Kur ti më shtrëngon(s`dua të ketë fund)
Zemra të tregon.Se shum mirë e di që unë ty të du

Unë me ty unë me ty do të jem dhe s`të lëshoj dhe ta dish dhe ta dish jam e jotja unë të premtoj(2x)

Ti më pyet sa më do prap më pyet a më do për ty kam përgjigjje gjithmonë do të them po hej hej(4x)


Ky tekst u dërgua nga  arianit

Kaltrina Selimi - Do Te Them Po
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Te Them Po".
3. Video është e këngës "Do Te Them Po", por nuk këndohet nga Kaltrina Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Selimi:


Komente 0