Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaltrina Selimi - Jeta Nuk Esht Loder Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Dikur si femije lodronim ne te dyja bashke
dhe ti kerkove kukullen me deshire ta dhash
e dija se kjo loder ishte e shtrenjte per ty
deshiren ta lexova une ne ata sy.

Nje dite do linim lodrat, femijerine
dhe bashk ne do jetonim moshen e rinise,
e para do mesoje te mijat enderrime
tani e di kush ishte dashuria ime...

Ref:
Si ta mendoja valle me thuaj si ta mendoja une,
ti ma rrembeve jeten time ate qe deshta shume,
si loder do ta mbash ti dhe per sa kohe se di,
nese fal kjo zemra ime si t'ju fal me thuaj valle.

Ku do qe shkoni pas ju ndjek mallkimi im
ky shpirt i vrare qe nuk gjen jo asnje ngushellim
se loder s'eshte kjo jeta ime andaj le tua dhuroj
nese dhimbja po me mbyt do te di une ta jetoj...

Nje dite do linim lodrat, femijerine
dhe bashk ne do jetonim moshen e rinise,
e para do mesoje te mijat enderrime
tani e di kush ishte dashuria ime...

Ref:
Si ta mendoja valle me thuaj si ta mendoja une,
ti ma rrembeve jeten time ate qe deshta shume,
si loder do ta mbash ti dhe per sa kohe se di,
nese fal kjo zemra ime si t'ju fal me thuaj valle.


Ky tekst u dërgua nga Buqee


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kaltrina Selimi - Jeta Nuk Esht Loder
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Nuk Esht Loder".
3. Video është e këngës "Jeta Nuk Esht Loder", por nuk këndohet nga Kaltrina Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Selimi:


Komente 0