A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kaltrina Selimi - Hot


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  48

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/07/2011

2011-07-05T13:50:00

Lyrics:

Mc Beka

Music & Arrangement:

Don Arbas

Video Production:

MAX Production

Participating in

Netët e Klipit Shqiptar 11

Participating in

Zhurma Show 2011


Në mua zgjohet emocjon
kam dal kur vallzon
zemra ritmin e shpejton
nuk ndalon , jo nuk ndalon
kur me prek më qon mbi re
sa magji të madhe ke
më mban fort dhe më shtrëngon
sa lartë me qon

Ref:
Ndjehem hot , hot pran teje
më bën hot hot sa do te fluturoj
rri afer meje
se sa hot jam ti ndjeje

DonArbas:
Hey mister Dj turn it on
Hey mister Dj turn it on
`ëëëë!

Do te luaj do t'vazhdoj
dhe nga duart s'do të leshoj
ti më bë të kem ndjesi
sikur kam lind përseri
kur me prek më qon mbi re
sa magji të madhe ke
më mban fort dhe më shtrëngon
sa lartë me qon

Ref:(3x)
Ndjehem hot , hot pran teje
më bën hot hot sa do te fluturoj
rri afer meje
se sa hot jam ti ndjeje .

DonArbas:
Hey mister Dj turn it on
Hey mister Dj turn it on
`ëëëë!


Lyrics submited by Aidda   saramk   MyTryy1
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019