A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kaltrina Selimi - Zemer


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  126

01/08/2013

2013-08-01T11:52:11

Këngë e Albumit:

O Sa Vere E Nxehte

Këngë e Albumit:

5 Mega Yjet

Muzika:

Flori Mumajesi

Teksti:

Endrit Mumajesi

Orkestrimi:

Threedots

Video Produksioni:

Asha

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013


Mire
shum mire fjalen ti ma the
frym e shpirt dhe per mu i ke
fjalë sa fjalë
ti nuk i pranon
ama diqka ty po ta kujtoj

Ref:(2x)
Ta kam dhene ty shpirtin
ta kam dhene ty zemren
se ta kam dhene gjith jeten
edi ti me zemer

Kam , nuk ke ti asnje shpjegim
te thash me the une nuk jam gabim
ne edim kush deshi me shume
dje dhe sot ty po ta them un

Ref:(3x)
Ta kam dhene ty shpirtin
ta kam dhene ty zemren
se ta kam dhene gjith jeten
edi ti me zemer


Ky tekst u dërgua nga Aidda


teksteshqip.com © 2007 - 2018