Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kaltrina Selimi - Po Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15Po du me dit zemer si ja bon
ti kur s'më sheh në sy
po du me dit zemer si ja bon
ti kur nuk jemi bashk

Mengjesi, t'qon baby
larg prej meje, s'di se ku
pyes veten si e ka emrin
ajo qe esht me ty
prap njejt un do mendoj dhe neser
edhe diten tjeter
zemer ti me thuaj
si nje i huaj
kush jam un sot
a me do akoma?
a me do akoma?

Ref:
Po du me dit zemer si ja bon
ti kur s'më sheh në sy
po du me dit zemer si ja bon
ti kur nuk jemi bashk
po du me dit zemer si ja bon
ti kur nuk jom me ty
po du me dit, du me dit, du me dit
zemer se si ja bon

E dua, akoma
zemra po ma thot qdo dit
lendove, lendova
perse nuk e di
A e ke pyt ti veten
Kur je kon vetem
a ja ka vlejt?
tash e ke nje tjeter
ndoshta dhe n'zemer
vetem a e gjen
a me do akoma?
a me do akoma?

Ref:
Po du me dit zemer si ja bon
ti kur s'më sheh në sy
po du me dit zemer si ja bon
ti kur nuk jemi bashk
po du me dit zemer si ja bon
ti kur nuk jom me ty
po du me dit, du me dit, du me dit
zemer se si ja bon

Po du me dit zemer si ja bon
ti kur s'më sheh në sy
po du me dit zemer si ja bon
ti kur nuk jemi bashk
po du me dit zemer si ja bon
ti kur nuk jom me ty
po du me dit, du me dit, du me dit
zemer se si ja bon


Ky tekst u dërgua nga lirjana22Kaltrina Selimi
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/06/2016
Muzika: Marsel Gunga
Teksti: 2 Step
Video Produksioni: Urban Graphics


Kaltrina Selimi - Po Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Du".
3. Video është e këngës "Po Du", por nuk këndohet nga Kaltrina Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kaltrina Selimi:


Komente 0