Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kamali, Albo-A & Katty - Hapi I Pare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 10

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Katty

09/06/2013

2013-06-08T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hapi I Pare" kënduar nga Kamali, Albo-A & Katty.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kamali, Albo-A & Katty i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ganimete Abazi (Ganja). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Duhemi me u nda
e shum duhemi
si 2 qirinj sonte shuhemi

ne lot te perqafoj
nuk mundem me u nda
nuk dua te leshuj
si te jetoj pa te pa

ref : bene ti hapin e pare
mos me le mu
te jetojm te ndare
nuk mundem me u pajtu
mos me le kete barre, un ty
lamtumire me then
nuk mundem un
nuk mundem un
ty met len

nuk kam force ta bej
hapin me te veshtire
nuk mund une ta them
fjalen Lamtumire

ne perqafimin tend
dua te prehem un
nuk mundem me u nda
se te dua shum

ref : bene ti hapin e pare
mos me le mu
te jetojm te ndare
nuk mundem me u pajtu
mos me le kete barre un ty
lamtumire me te then
nuk mundem un
nuk mundem un
ty me te len


2x
ref : bene ti hapin e pare
mos me le mu
te jetojm te ndare
nuk mundem me u pajtu
mos me le kete barre un ty
lamtumire me then
nuk mundem un
nuk mundem un
ty met len

ti duhesh mu mem lenMë Shumë Këngë Nga Kamali:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet