Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Kamela - Ajo Qe Ndodhi Ishte Dje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/12/2007

2007-12-14T11:40:55+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ajo Qe Ndodhi Ishte Dje" kënduar nga Kamela.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Kamela Islamaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet