Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kamela - Gjera Te Thjeshta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ca gjera qe duken shume te thjeshta sot, e veshtira eshte e thjeshte dhe e thjeshta e veshtire mjafton qe ti te kesh besim te endrra. A e di (Ref)
Vetem nje mirenjohje dhe nje falenderim ata moren shperblim, po ne shenje mirenjohje moren perjetesine dhe pse emrat s'ja dine. Kush e beri melodine? Ai qe beri fjalet, poezine... ai qe beri puthjen lumturine... ai qe i dha ndjenjes perjetesine... se dashuria ty te jep guxim dhe jeten ta mbush me frymezim dhe jeta vete buron nga dashuria. (vazhdimi i kenges)
A e di, endrrat qe ka jeta jane te gjitha te verteta, vetem se peruljet?? s'jane te thjeshta.
A e di, ndjenjat qe ka jeta jane te thjeshta, te sinqerta, vetem dashuria thote 'e gjeta!'.
A e di, jane njeri, jane si une jane si ti.
Kush e shpiku dashurine qe i dha jetes kuptil, lindjen dhe pajtimin kush e shpiku?
Dhe kete puthje qe me jep, ndoshta e ke shpikur vete dhe me ben te lumtur pa e ditur. Jeta ka te mira plot sa nuk i numerohen dot.


Kamela - Gjera Te Thjeshta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjera Te Thjeshta".
3. Video është e këngës "Gjera Te Thjeshta", por nuk këndohet nga Kamela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

19

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Kamela Islamaj:


Komente 0