Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kamela Islamaj - Me Ngjyros

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ngjyros".
3. Video është e këngës "Me Ngjyros", por nuk këndohet nga Kamela Islamaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kamela Islamaj - Me Ngjyros  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Muzika:

Kamela Islamaj

Orkestrimi:

Shpëtim Saraçi

Pjesëmarrëse në

Festivali I 58-Të Në Rtsh

Komente

Asnjë Koment

01/12/2019

2019-11-30T23:00:00+00:00Me ngjyros
Brenda kufijve të figurës pa formë
Me jep jetë
Si do ti
Embel-Ngrohte
Ethshem-ftohte
Me ngjyros me perëndinë
Nese do
E nëse jo
Me përshpejtimi të erës ne agim
Me ngjyros ti shpirtin nëse s'zgjohem
E me te njejtin ton
Te lutem sytë
Vendet bosh me përqafime detesh
Me prekje gishtrinjsh kudo me bën pis
Njolla lagësht ti mos harro te shtosh
Pa to si do të ishapa to si do të isha e plotë


Ky tekst u dërgua nga Salmonela
Më Shumë Këngë Nga Kamela Islamaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet